Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wsparcie dla strażaków Gminy Piątnica

Wsparcie dla strażaków Gminy Piątnica

Wsparcie dla strażaków Gminy Piątnica

W związku z realizacją projektu „Liderzy kooperacji” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa II. Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, w ramach zadania nr. 5 działania dodatkowe w walce z koronawirusem,

Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Piątnica otrzymały następujące wsparcie:

– 5 litrowy poj. płynu do dezynfekcji powierzchni Velox Spray – 40 szt.

– Generator Ozonu – 2 szt.

– Termometr bezkontaktowy Berrcom JXB-183 – 1 szt.

–  Maseczki bawełniane – 200 szt.

W/w środki ochrony osobistej zostały rozdzielone do następujących jednostek:

OSP KSRG Piątnica, OSP KSRG Jeziorko, OSP KSRG Kalinowo, OSP Olszyny, OSP Czarnocin, OSP Kownaty, OSP Dobrzyjałowo, OSP Drozdowo, OSP Niewodowo, OSP Rakowo-Boginie i Nowy Cydzyn.

Powyższe środki zostały przekazane w dniu 14 stycznia 2021 r. przez Starostwo Powiatowe w Łomży a zakupione przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.

Ostatnie wpisy

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu14 grudnia w godzinach 08:00 – 15:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie miejscowości:  Żelechy Truszki Taraskowo: bud. od nr 1 do 36 Niewodowo: bud. od nr 70

Czytaj więcej »

Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego

Wnioski można składać od 1 grudnia 2022 r. do 1 lutego 2023 r. Dodatek elektryczny wypłacany będzie do 31 marca 2023 r. Dodatek przysługuje każdemu odbiorcy energii elektrycznej, którego głównym źródłem ogrzewania jest energia elektryczna. Warunkiem otrzymania

Czytaj więcej »