Duże pieniądze na wodociągi i kanalizacje

Dofinansowanie na inwestycje

Gmina Piątnica otrzymała środki na inwestycje wodno-kanalizacyjne. Pieniądze do samorządu mają trafić jeszcze w tym roku.
Otrzymane środki , są uzupełnieniem subwencji ogólnej z przeznaczeniem na wsparcie finansowe inwestycji w zakresie wodociągów i zaopatrzenia w wodę w wysokości 300 000 zł oraz z przeznaczeniem na wsparcie finansowe inwestycji w zakresie kanalizacji w wysokości 3 617 049 zł.

Otrzymane środki znacząco poprawią komfort życia mieszkańców naszej gminy i pozwolą na realizacje planowanych od dawna inwestycji.