Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

ZUS Weekend dla Ukrainy – wniosek 500+

ZUS Weekend dla Ukrainy – wniosek 500+

ZUS Weekend dla Ukrainy – wniosek 500+

Szanowni Państwo,

Informuję, że wdrożenie wniosku o świadczenie rodzinne 500+ dedykowanego obywatelom Ukrainy (SW-U) na portalu ZUS PUE (Platforma usług Elektronicznych) zaplanowane zostało w nocy z piątku na sobotę tj. wniosek będzie dostępny dla klientów od 26.03.2022 r.

W związku z tym, że wniosek SW-U dostępny będzie dla klientów od 26 marca, w najbliższy weekend organizujemy akcję Weekend dla Ukrainy.

W dniach 26 oraz 27 marca 2022 r. zaplanowane zostały dyżury pracowników ZUS w Salach Obsługi Klientów w wybranych placówkach ZUS.

W sobotę, 26 marca w godzinach 9:00 ? 15:00:

Białystok, ul. Młynowa 29a

Bielsk Podlaski, ul. Widowska 10A

Suwałki, ul. 1 Maja 33

 

W niedzielę, 27 marca w godzinach 9:00 ? 15:00:

Białystok, ul. Młynowa 29a

Augustów, ul. Hoża 8

Bielsk Podlaski, ul. Widowska 10A

Hajnówka, Armii Krajowej 16

Siemiatycze, Ogrodowa 5

Sokółka, Sikorskiego 38c

Suwałki, 1 Maja 33

Łomża, Szosa Zambrowska 29

Zambrów, ul. Fabryczna 3a

Ponadto, w zależności od lokalnych potrzeb, po uruchomieniu na PUE wniosku SW-U, będziemy również organizować dyżury ekspertów ZUS w gminach albo innych miejscach skupiających duże grupy obywateli Ukrainy.

 

Z poważaniem

Monika Michałowska

koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji

Ostatnie wpisy

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica informuje, że w dniu 22.06.2022 r. został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zgodnie z wyborem Komisji Konkursowej przyznano

Czytaj więcej »

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Wydarzenie „Bezpieczne wakacje z gmina Piątnica” było podsumowaniem roku szkolnego oraz wprowadzeniem do wakacji. Podczas imprezy dedykowanej dla dzieci i młodzieży piątnickich szkół nie mogło zabraknąć atrakcji. Dodatkowo scena podczas wydarzenia zamieniła się  w miejsce, w którym występowały

Czytaj więcej »