Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Przypominamy, że właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych przed 1 lipca 2021 roku termin upływa 30 czerwca 2022 roku dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych po 1 lipca 2021 roku – 14 dni od dnia uruchomienia.
Deklaracje można składać:
  • online za pomocą strony internetowej ceeb.gov.pl
  • w formie papierowej – przesłać lub złożyć osobiście w urzędzie gminy

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »