Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ciepła.

Przypominamy, że właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania budynków do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych przed 1 lipca 2021 roku termin upływa 30 czerwca 2022 roku dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych po 1 lipca 2021 roku – 14 dni od dnia uruchomienia.
Deklaracje można składać:
  • online za pomocą strony internetowej ceeb.gov.pl
  • w formie papierowej – przesłać lub złożyć osobiście w urzędzie gminy

Ostatnie wpisy

Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022

Realizując obowiązek ustawowy wynikający z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 8 maja 1990 r. (Dz. U. 2022 r. poz. 559 ze zm.) przedstawiamy Państwu Raport o stanie Gminy Piątnica za rok 2022. Nad przedstawionym Raportem przeprowadzona zostanie debata,

Czytaj więcej »