Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 26.08.2022 r. teren parku przy ul. Szkolnej w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na spożywanie alkoholu na terenie parku na skutek czego może dochodzić do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz demoralizacji dzieci i młodzieży.
 
Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.

Ostatnie wpisy

IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest

Czytaj więcej »