Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 26.08.2022 r. teren parku przy ul. Szkolnej w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na spożywanie alkoholu na terenie parku na skutek czego może dochodzić do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz demoralizacji dzieci i młodzieży.
 
Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.

Ostatnie wpisy

Właścicielu jesteś odpowiedzialny za swojego psa!

W związku z częstymi zgłoszeniami dotyczącymi wolno biegających psów i próśb o interwencję, Urząd Gminy Piątnica przypomina mieszkańcom, o obowiązkach właścicieli utrzymujących zwierzęta domowe. Coraz częstym problemem w naszej gminie jest sprawa psów pozostawionych bez opieki. Zostają

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok.

Od 2 do 21 listopada 2023 r. będzie można wyrazić swoje opinie, uwagi oraz podać propozycje zmian do projektu Programu współpracy Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia

Czytaj więcej »