Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 26.08.2022 r. teren parku przy ul. Szkolnej w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na spożywanie alkoholu na terenie parku na skutek czego może dochodzić do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz demoralizacji dzieci i młodzieży.
 
Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.

Ostatnie wpisy

Awaria wodociągu w Elżbiecinie

Na skutek uszkodzenia sieci przez firmę budowalną, awarii sterowania przepompowni i innych prac prowadzonych na wodociągu w miejscowości Elżbiecin w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z dostawą wody. Prosimy o ograniczenie zużycia wody do koniecznego. Gmina Piątnica dokłada wszelkich

Czytaj więcej »