Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 26.08.2022 r. teren parku przy ul. Szkolnej w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na spożywanie alkoholu na terenie parku na skutek czego może dochodzić do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz demoralizacji dzieci i młodzieży.
 
Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »