Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Park przy ul. Szkolnej objęty zadaniem priorytetowym

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 26.08.2022 r. teren parku przy ul. Szkolnej w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na spożywanie alkoholu na terenie parku na skutek czego może dochodzić do zakłócania ładu i porządku publicznego oraz demoralizacji dzieci i młodzieży.
 
Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Marcin Nowociński.

Ostatnie wpisy

Dobrzyjałowo z odnawialnym źródłem energii

Zakończone zostały prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,36 kW przy budynku Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie. To kolejna inwestycja w odnawialne źródła energii zrealizowana przez Gminę Piątnica. Całkowity koszt realizacji zadania

Czytaj więcej »