Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wójt Gminy Piątnica uprzejmie informuje, że do dnia 22 września 2022 roku na konto Gminy nie wpłynęły środki z Budżetu Państwa na wypłatę dodatków węglowych, w związku z powyższym wnioski o ich wypłatę złożone w dniach 17-23 sierpnia 2022 r. nie zostaną zrealizowane w terminie.

Zgodnie z art. 257 ustawy o finansach publicznych wypłata dodatku nastąpi natychmiast po otrzymaniu dotacji i  wprowadzeniu jej do budżetu.

 

Informacje dotyczące dodatku węglowego można uzyskać w Urzędzie Gminy (pok. nr 3) lub telefonicznie pod numerem 86 215 21 62.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »