Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wypłaty Dodatku Węglowego

Wójt Gminy Piątnica uprzejmie informuje, że do dnia 22 września 2022 roku na konto Gminy nie wpłynęły środki z Budżetu Państwa na wypłatę dodatków węglowych, w związku z powyższym wnioski o ich wypłatę złożone w dniach 17-23 sierpnia 2022 r. nie zostaną zrealizowane w terminie.

Zgodnie z art. 257 ustawy o finansach publicznych wypłata dodatku nastąpi natychmiast po otrzymaniu dotacji i  wprowadzeniu jej do budżetu.

 

Informacje dotyczące dodatku węglowego można uzyskać w Urzędzie Gminy (pok. nr 3) lub telefonicznie pod numerem 86 215 21 62.

Ostatnie wpisy

IV edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest

Czytaj więcej »