Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zrealizowano fundusz sołecki na rok 2022 w Poniacie

Zrealizowano fundusz sołecki na rok 2022 w Poniacie

Zrealizowano fundusz sołecki na rok 2022 w Poniacie

Kolejny budynek gminny został zmodernizowany i zyskał instalację fotowoltaiczną.
Na budynku świetlicy wiejskiej w Poniacie zakończono prace mające na celu budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 6kW. Mieszkańcy wsi przeznaczyli na tą inwestycję środki
z funduszu sołeckiego na 2022 r. a resztę kosztów Gmina uzyskała z dotacji ,,Programu odnowy wsi województwa podlaskiego – Kreatywna wieś” finansowanego z budżetu Województwa Podlaskiego. Całość inwestycji wyniosła 28 416,20 złotych brutto.
 

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »