Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przerwy w dostawie energii

Przerwy w dostawie energii

Przerwy w dostawie energii

UWAGA!
Na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejon Energetyczny Łomża w dniu dzisiejszym (17.10.2022) możliwe będą przerwy w dostawie energii elektrycznej w poniższych miejscowościach:
🔰 Kownaty
➡ bud. gosp. nr 25, bud. nr 28, 29A, 85 w godzinach 8:00 – 17:00
➡ bud. od nr 64 do 65B, dz. nr 614/5, 614/11 w godzinach 8:00 – 13:00
🔰 Kałęczyn
➡ bud. od nr 1 do 10, dz. nr 177/1 w godzinach 8:00 – 13:00.

 

Informacja o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej jest dostępna na stronie internetowej: http://www.pgedystrybucja.pl/dla-klienta.

Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Łomża tel. (085) 740 5320, 740 5321 od 7:00 do 15:00 oraz 991 (całodobowo).

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »