Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji programu współpracy na 2023 rok

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji programu współpracy na 2023 rok

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji programu współpracy na 2023 rok

Wójt Gminy Piątnica ogłasza konsultacje Programu współpracy na 2023 rok Gminy Piątnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego.
 
 Konsultacje trwają od 09 listopada do 30 listopada 2022 r.
 
 Uwagi można składać w formie pisemnej. Informacja o zasadach konsultacji, formularz do zgłaszania uwag oraz projekt programu współpracy na 2023 rok – w załączeniu.
 
 
 
Załączniki:

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »