Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Wójt Gminy Piątnica zaprasza Mieszkańców miejscowości Niewodowo, Rakowo-Czachy, Rakowo-Boginie na spotkanie w świetlicy wiejskiej w Rakowie-Boginiach w związku z planowaną budową kanalizacji sanitarnej w ww. miejscowościach.

Spotkania mają na celu przekazanie istotnych informacji w związku z realizowaną inwestycją oraz wstępne ustalenia spraw technicznych z właścicielami nieruchomości.

 

Harmonogram spotkań:

 

1 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Niewodowo

2 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Czachy

7 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Boginie

Ostatnie wpisy

Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych

Czytaj więcej »

REGULAMIN OTWARTEGO KONKURSU OFERT na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie  profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie Rodzaje zadań i wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację. Na realizację

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuję, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 08:00 – 15:00 dla miejscowości:  Wyrzyki (ST 2-842) – bud nr 26, 27, 28,

Czytaj więcej »