Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Wójt Gminy Piątnica zaprasza Mieszkańców miejscowości Niewodowo, Rakowo-Czachy, Rakowo-Boginie na spotkanie w świetlicy wiejskiej w Rakowie-Boginiach w związku z planowaną budową kanalizacji sanitarnej w ww. miejscowościach.

Spotkania mają na celu przekazanie istotnych informacji w związku z realizowaną inwestycją oraz wstępne ustalenia spraw technicznych z właścicielami nieruchomości.

 

Harmonogram spotkań:

 

1 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Niewodowo

2 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Czachy

7 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Boginie

Ostatnie wpisy

Automatyczny defibrylator AED w siedzibie Urzędu Gminy Piątnica

Gmina Piątnica zakupiła automatyczny defibrylator AED. To automatyczne urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych potrafi przeprowadzić nawet osobę bez przygotowania medycznego przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia. W przypadku zatrzymania akcji serca, defibrylator zwiększa

Czytaj więcej »