Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Zaproszenia dla mieszkańców Niewodowa, Rakowa-Czachy, Rakowa-Boginie

Wójt Gminy Piątnica zaprasza Mieszkańców miejscowości Niewodowo, Rakowo-Czachy, Rakowo-Boginie na spotkanie w świetlicy wiejskiej w Rakowie-Boginiach w związku z planowaną budową kanalizacji sanitarnej w ww. miejscowościach.

Spotkania mają na celu przekazanie istotnych informacji w związku z realizowaną inwestycją oraz wstępne ustalenia spraw technicznych z właścicielami nieruchomości.

 

Harmonogram spotkań:

 

1 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Niewodowo

2 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Czachy

7 grudnia 2022 r. godz. 14:00

Mieszkańcy miejscowości Rakowo-Boginie

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »