Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fundusz sołecki Górki-Szewkowo

Fundusz sołecki Górki-Szewkowo

Fundusz sołecki Górki-Szewkowo

Altany wiejskie są miejscami, w których mieszkańcy często spotykają się aby omówić ważne dla nich sprawy społeczne a także spędzić wspólnie czas. Dlatego też w kolejnej naszej miejscowości, jaką jest wieś Górki-Szewkowo, zakończono prace mające na celu stworzenia takiej altany.
Ułożona została kostka brukowa o powierzchni 30 m2 oraz zakończono pierwszy etap budowy altany. Wybudowana w Górkach-Szewkowo altana stanie się nie tylko miejscem spotkań mieszkańców, ale również wpłynie na poprawę atrakcyjności terenu.
Całość inwestycji wyniosła 13 700,71 złotych brutto.

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »