Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo.
Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia dopływu wody w celu wykonania w/w prac. W związku z powyższym mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody do budynków zlokalizowanych w miejscowości Piątnica Poduchowna przy ul. Stawiskowskiej (od Stacji Paliw ORLEN o ul. Wesołej).