Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Na liście dofinansowania  ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2023 rok znalazła się inwestycja Gminy Piątnica „Przebudowa z rozbudową drogi gminnej nr 105 661B Drożęcin Stary – Rogienice we wsi Stary Drożęcin”.

Łączna wartość środków RFRD przeznaczonych na dofinansowanie inwestycji drogowej wynosi 1 139 658,83 zł, co stanowi 60,00% dofinansowania wydatków kwalifikowalnych. Łączna wartość inwestycji wynosi 2 144 624,96 zł.

Planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2023 r.

Ostatnie wpisy

Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych

Czytaj więcej »

REGULAMIN OTWARTEGO KONKURSU OFERT na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie  profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie Rodzaje zadań i wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację. Na realizację

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuję, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 08:00 – 15:00 dla miejscowości:  Wyrzyki (ST 2-842) – bud nr 26, 27, 28,

Czytaj więcej »