Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Gmina Piątnica z dofinansowaniem na przebudowę drogi gminnej Drożęcin Stary-Rogienice we wsi Stary Drożęcin

Na liście dofinansowania  ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2023 rok znalazła się inwestycja Gminy Piątnica „Przebudowa z rozbudową drogi gminnej nr 105 661B Drożęcin Stary – Rogienice we wsi Stary Drożęcin”.

Łączna wartość środków RFRD przeznaczonych na dofinansowanie inwestycji drogowej wynosi 1 139 658,83 zł, co stanowi 60,00% dofinansowania wydatków kwalifikowalnych. Łączna wartość inwestycji wynosi 2 144 624,96 zł.

Planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2023 r.

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »