Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Drodzy Mieszkańcy!

Urząd Gminy Piątnica  zawiadamia wszystkich mieszkańców Gminy, że nie współpracuje z żadną firmą prowadzącą nabór na dofinansowanie do zakupu pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych w ramach Regionalnego Programu Dofinansowań.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie czujności i rozwagę.  Zalecamy zweryfikowanie wiarygodności firm oferujących pomoc przy naborze, jak i przeprowadzających nabór.

W celu uzyskania informacji na temat aktualnie obowiązujących programów należy skontaktować się z Urzędem Gminy Piątnica  lub wchodząc na stronę internetową WFOŚiGW w Białymstoku : 

https://czystepowietrze.gov.pl/lista-gmin-porozumienie/

https://wfosigw.bialystok.pl/czyste-powietrze/

gdzie można uzyskać informacje, które jednostki/gminy współpracują z WFOŚiGW przy realizacji Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Jednocześnie Gmina Piątnica  oświadcza, że nie jest dystrybutorem załączonej ulotki, a pracownicy gminy nie dzwonią do mieszkańców z propozycją przystąpienia do programu.

Ostrzegajcie swoich najbliższych i sąsiadów!

Ostatnie wpisy

Wiosenne Targi Ogrodnicze

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach Ogrodniczych Rozpoczynamy sezon targowo-wystawienniczy w PODR Szepietowo, a wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Jesteś miłośnikiem pracy w sadzie i ogrodzie? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych

Czytaj więcej »

REGULAMIN OTWARTEGO KONKURSU OFERT na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych w zakresie  profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie Rodzaje zadań i wysokość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację. Na realizację

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuję, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 08:00 – 15:00 dla miejscowości:  Wyrzyki (ST 2-842) – bud nr 26, 27, 28,

Czytaj więcej »