Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Urząd Gminy Piątnica zawiadamia!

Drodzy Mieszkańcy!

Urząd Gminy Piątnica  zawiadamia wszystkich mieszkańców Gminy, że nie współpracuje z żadną firmą prowadzącą nabór na dofinansowanie do zakupu pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych w ramach Regionalnego Programu Dofinansowań.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie czujności i rozwagę.  Zalecamy zweryfikowanie wiarygodności firm oferujących pomoc przy naborze, jak i przeprowadzających nabór.

W celu uzyskania informacji na temat aktualnie obowiązujących programów należy skontaktować się z Urzędem Gminy Piątnica  lub wchodząc na stronę internetową WFOŚiGW w Białymstoku : 

https://czystepowietrze.gov.pl/lista-gmin-porozumienie/

https://wfosigw.bialystok.pl/czyste-powietrze/

gdzie można uzyskać informacje, które jednostki/gminy współpracują z WFOŚiGW przy realizacji Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Jednocześnie Gmina Piątnica  oświadcza, że nie jest dystrybutorem załączonej ulotki, a pracownicy gminy nie dzwonią do mieszkańców z propozycją przystąpienia do programu.

Ostrzegajcie swoich najbliższych i sąsiadów!

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »