Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja o pomocy w wypełnieniu wniosków o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-wniosek Plus w 2023 r.

Informacja o pomocy w wypełnieniu wniosków o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-wniosek Plus w 2023 r.

Informacja o pomocy w wypełnieniu wniosków o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-wniosek Plus w 2023 r.

Wnioski o przyznanie płatności na 2023 r. można składać wyłącznie przez Internet za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

Chcąc skorzystać z pomocy w wypełnianiu wniosków należy:

  1. Przygotować login i hasło lub następujące dane:
    a) nr identyfikacyjny gospodarstwa,
    b) kwota ostatniego przelewu z ARiMR z 2022 r.
    c) 8 ostatnich cyfr nr rachunku bankowego.

Pomoc w wypełnianiu wniosku świadczona będzie bezpłatnie.

 

Urząd Gminy Piątnica informuje, że jest możliwość uzyskania pomocy w wypełnieniu wniosku o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-Wniosek Plus od 21 marca 2023 r. w godz. 9ºº do 14ºº w Urzędzie Gminy Piątnica (dawny sklep)

W sprawie ustalenia terminu i godziny wypełnienia wniosku o dopłaty bezpośrednie w 2023 r. proszę bezpośrednio kontaktować się z pracownikiem Ośrodka Doradztwa Rolniczego oddział w Łomży Panem Bogusławem Święszkowskim tel. 668140666.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »