Informacja o pomocy w wypełnieniu wniosków o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-wniosek Plus w 2023 r.

Wnioski o przyznanie płatności na 2023 r. można składać wyłącznie przez Internet za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

Chcąc skorzystać z pomocy w wypełnianiu wniosków należy:

1. Przygotować login i hasło lub następujące dane:
    a) nr identyfikacyjny gospodarstwa,
    b) kwota ostatniego przelewu z ARiMR z 2022 r.
    c) 8 ostatnich cyfr nr rachunku bankowego.

Pomoc w wypełnianiu wniosku świadczona będzie bezpłatnie.

Urząd Gminy Piątnica informuje, że jest możliwość uzyskania pomocy w wypełnieniu wniosku o dopłaty bezpośrednie za pomocą aplikacji e-Wniosek Plus od 21 marca 2023 r. w godz. 9ºº do 14ºº w Urzędzie Gminy Piątnica (dawny sklep)

W sprawie ustalenia terminu i godziny wypełnienia wniosku o dopłaty bezpośrednie w 2023 r. proszę bezpośrednio kontaktować się z pracownikiem Ośrodka Doradztwa Rolniczego oddział w Łomży Panem Bogusławem Święszkowskim tel. 668140666.