Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikaty Posterunku Policji w Piątnicy

Komunikaty Posterunku Policji w Piątnicy

Komunikaty Posterunku Policji w Piątnicy

Komenda Policji logo

I.

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 11 kwietnia 2023 r. rejon XVII został objęty zadaniem priorytetowym dotyczącym niedopełnienia obowiązku oznaczenia numerem porządkowym nieruchomości przez właścicieli/użytkowników posesji, co może skutkować wydłużeniem czasu dojazdu służb na miejsce zdarzenia/interwencji.  Niedopełnienie powyższego obowiązku niesie za sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Rejon XVII obejmuje miejscowości: Piątnica Poduchowna ul. Czarnocka, Forteczna, Łąkowa, Nadrzeczna, Nowa, Nowoprojektowana, Ogrodowa, Polna, Północna, Promienna,33 Pułku Piechoty, Sadowa, Słoneczna, Stawiskowska (numery nieparzyste), Wąska, Wesoła, Zielona, Czarnocin, Pęza, Drożęcin Stary, Drożęcin Lubiejewo, Nagórki, Marianowo, Budy Czarnockie, Kisielnica, Rządkowo, Jeziorko ul. Długa, Górki Sypniewo, Kobylin, Murawy, Górki Szewkowo, Dobrzyjałowo, Motyka, Cydzyn Stary, Cydzyn Nowy, Budy Mikołajka. 

Dzielnicowym na powyższym terenie jest st. sierż. Zbigniew Puchała, tel. 855 997 211.

II.

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 18 kwietnia 2023 r. rejon XVIII został objęty zadaniem priorytetowym dotyczącym uchylania się od obowiązku szczepienia psów przez ich właścicieli, co może skutkować zagrożeniem zdrowia lub życia osób po ewentualnym pogryzieniu przez nieszczepione psy. 

Rejon XVIII obejmuje miejscowości: Piątnica Włościańska, Piątnica Poduchowna, ul. Stawiskowska (numery parzyste), Cmentarna, Jedwabieńska, Krótka, Szkolna i  Księdza Kardynała Stefana  Wyszyńskiego, Jeziorko ul. : Przemysłowa, ul. Sportowa, ul. Różana, ul. Jaśminowa, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Leszczynowa, ul. Sosnowa, ul. Brzozowa, ul. Topolowa, ul. Makowa, ul. Chabrowa, ul. Akacjowa, Kalinowo, Drozdowo, Niewodowo, Rakowo Czachy, Rakowo Boginie, Krzewo, Kosaki, Krzewo Nowe, Kownaty, Truszki, Żelechy, Wiktorzyn, Olszyny Kolonia, Olszyny, Taraskowo, Wyłudzin, Guty, Choszczewo, Poniat, Kałęczyn, Zabawka, Elżbiecin, Kalinowo, Wyrzyki.

Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż, szt. Marcin Nowociński, tel. 885 997 220.

Ostatnie wpisy

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że w nocy z 28 na 29 lutego 2024 r. odbędzie się Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych, w tym osób bezdomnych przebywających na terenie gminy Piątnica. Ośrodek wyznaczył gminnego koordynatora badania, który będzie

Czytaj więcej »