Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Stacja Uzdatniania Wody w Drozdowie

Stacja Uzdatniania Wody w Drozdowie

Stacja Uzdatniania Wody w Drozdowie

Na terenie stacji uzdatniania wody w Drozdowie trwają prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa stacji uzdatniania wody miejscowości Drozdowo wraz z zagospodarowaniem terenu wokół SUW”.
 
Prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem.
Realizacja zadania możliwa jest dzięki wsparciu ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, z którego otrzymaliśmy dofinansowanie do kwoty 7 999 000,00 zł. 
 
Planowany termin zakończenia zadania: 30 kwietnia 2024 r.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »