Informacja dla oferentów w związku z rozstrzygnięciem konkursu ofert w zakresie profilaktyki.

W związku z rozstrzygnięciem konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych  w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na 2023 rok, informuję, iż warunkiem podpisania umowy na dofinansowanie zadań publicznych jest aktualizacja oferty i dostosowanie budżetu do proponowanej dotacji.

Mając na uwadze powyższe, zgodnie z Regulaminem konkursu należy przedłożyć aktualizację w następującym zakresie:

1. Harmonogramu
  2. Opisu działań
  3. Planowanych kosztów

na obowiązujących drukach wskazanych poniżej.

Jednocześnie informuję, iż umowy z Oferentami zostaną podpisane po dostarczeniu ww. dokumentów a także pod warunkiem akceptacji sprawozdań z realizacji zadań publicznych realizowanych przez Oferentów w 2022 roku. Kwalifikowalność wydatków obejmuje koszty poniesione od dnia podpisania umowy pomiędzy Oferentem a Gminą Piątnica.

1. Aktualizacja budżetu
  2. Zaktualizowany opis działań