Przerwy w dostawie energii elektrycznej

logo brak energii elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu
10 maja br. w godzinach 08:00 – 13:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej  w miejscowości Kownaty pod adresami:

🔰 od nr 1 do 63,
🔰 Ośrodek Terapii Zajęciowej,
🔰 Stacja bazowa T-Mobile nr 23660.

Informacja o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej jest dostępna na stronie internetowej: http://www.pgedystrybucja.pl/dla-klienta.

Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Łomża tel. (085) 740 5320, 740 5321 od 7:00 do 15:00 oraz 991 (całodobowo).