Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Uwaga Mieszkańcy!

Uwaga Mieszkańcy!

Uwaga Mieszkańcy!

Wójt Gminy Piątnica prosi o zachowanie wzmożonej czujności w kontaktach z firmami zewnętrznymi, powołującymi się na Program „Czyste Powietrze”, a także o nieudostępnianie im żadnych danych osobowych i finansowych potencjalnych beneficjentów (np. PIT, rolny nakaz płatniczy, dowód osobisty).

Przypominamy, że gmina Piątnica w ramach, zawartego porozumienia z WFOŚiGW w Białymstoku, prowadzi punkt konsultacyjno-informacyjny gdzie bezpłatnie udzielane są porady i pomoc przy wypełnianiu wniosku o dotację w ramach Programu Czyste Powietrze.

Ostatnie wpisy

Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że od dnia 25.05.2023r przyjmuje skierowania w związku  z przystąpieniem do podprogramu Pomoc żywnościowa – FEAD 2021 plus. W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Czytaj więcej »

Przerwy w dostawie prądu

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w dniu 29.05.2023 r. w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej dla miejscowości: Kownaty – bud. nr 67, 68, 79, 80, 80a, 81, 82, 83 (w godzinach

Czytaj więcej »