Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zatrudni pracownika socjalnego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zatrudni pracownika socjalnego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zatrudni pracownika socjalnego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy ogłasza nabór na stanowisko pracy pracownik socjalny.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko – pracownik socjalny” w Kancelarii Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy, ul. Stawiskowska 10, 18-421 Piątnica Poduchowna lub przesłać na adres podany wyżej w terminie do dnia 23 czerwca 2023 r. do godziny 15:00.

 

Szczegóły dotyczące wymogów, zakresu wykonywanych obowiązków oraz niezbędnych do przedłożenia dokumentów zawiera poniższy dokument.

Ogłoszenie na wolne stanowisko – pracownik socjalny

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »