Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

logo brak energii elektrycznej
PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych w dniu 08.07.2023 r. (sobota) w godzinach 7:00 – 16:00 nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejon Energetyczny Łomża w miejscowości:
 
🔰 Marianowo (ST 2-17) – bud. nr nr 1, 2, 4, 6, 6a oraz bud. od nr 10 do 21, Wylęgarnia Drobiu.
 
Informacja o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej jest dostępna na stronie internetowej: http://www.pgedystrybucja.pl/dla-klienta.
Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Łomża tel. (085) 740 5320, 740 5321 od 7:00 do 15:00 oraz 991 (całodobowo).

Ostatnie wpisy

Aplikuj na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Piątnicy OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY – PRACOWNIK SOCJALNY Wymagania niezbędne:   1) obywatelstwo polskie; 2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; 3) kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem

Czytaj więcej »