Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”.

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszym pułku.

Już 30 września w Łomży rusza kolejna edycja programu „Trenuj z Wojskiem – sam i w grupie”. Jest to podstawowe, 8-godzinne, bezpłatne przeszkolenie wojskowe prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 27 września na adres mailowy:  k.wiszowaty@ron.mil.pl / 18plog.rzecznik@ron.mil.pl lub telefonicznie: 261 385 248 / 261 385 236. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko,
  • wiek,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu.

Program dedykowany jest dla obywateli polskich w wieku od 15 do 65 roku życia. Grupy mogą zgłaszać ich opiekunowie.

W planie szkolenia:

  • podstawy posługiwania się bronią,
  • strzelanie i rzut granatem,
  • walka wręcz,
  • przetrwanie w trudnych warunkach,
  • udzielanie pierwszej pomocy.

Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną sobotnią rozrywkę
i przygodę z Wojskiem Polskim.

Rozpoczęcie: 18 Łomżyński Pułk Logistyczny, Al. Legionów 133, 18-400 Łomża,

30.09.2023r. sobota, godz. 8:00 -16:00

Dokumenty wymagane w dniu szkolenia na (regulamin, oświadczenie, zgoda rodzica, RODO) znajdują się poniżej.

 

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” – zaproszenie

 

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »