Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ankieta badania opinii publicznej w sprawie funkcjonowania posterunków Policji.

Ankieta badania opinii publicznej w sprawie funkcjonowania posterunków Policji.

Ankieta badania opinii publicznej w sprawie funkcjonowania posterunków Policji.

Dyrektor Departamentu Porządku i Bezpieczeństwa Wewnętrznego prosi respondentów o wyrażenie opinii w sprawie dostępności posterunku w naszej Gminie oraz osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami posterunku Policji.
Zapraszamy do podzielenia się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

Link do ankiety dostępny poniżej.

Ostatnie wpisy

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Dbałość o zdrowie psychiczne uczniów jest równie ważne, jak ich sukcesy w nauce. Często to właśnie wewnętrzne rozterki i lęki uniemożliwiają dzieciom rozwijanie swoich talentów i wykorzystanie w pełni własnych zdolności. Program „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” powstał

Czytaj więcej »