Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica- Październik

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica- Październik

Harmonogram szczepienia psów przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Piątnica- Październik

W miesiącu październiku odbędzie się druga tura terenowych szczepień psów przeciwko wściekliźnie. Szczepienia będą wykonywane przez „LECZNICA MAŁYCH ZWIERZĄT lek. wet Wojciech Karpiński”, w następujących terminach:

Koszt szczepienia za 1-go psa to 35 zł

Szczepienie jest obowiązkowe.

Przypominamy, że można zaszczepić swojego psa przeciwko wściekliźnie również indywidualnie u innego wybranego przez siebie lekarza weterynarii. W takim przypadku należy już we własnym zakresie skontaktować się telefonicznie z wybranym lekarzem w celu umówienia wizyty.

W chwili obecnej na terenie Gminy Piątnica obowiązkowe szczepienie wykonywane są także przez:

  • GABINET WETERYNARYJNY „FENIKS” lek. wet. Roman Wysocki, Krzewo 24C tel. 602 577 913
  • Usługi lekarsko-weterynaryjne Marek Rutkowski, Piątnica Poduchowna ul. Stawiskowska 51, tel. 604 102 353

Mieszkańców miejscowości nie ujętych w harmonogramie terenowych szczepień psów zachęcamy do skorzystania ze szczepień we wskazanych powyżej terminach lub dokonania szczepienie psa w wybrany przez siebie sposób.

Ostatnie wpisy