Komunikat Posterunku Policji w Piątnicy

Komenda Policji logo

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 12.10.2023 r. rejon służbowy XVII został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na nieprawidłowe parkowanie w rejonie przejścia dla pieszych, skrzyżowania ulic Czarnockiej oraz Fortecznej w Piątnicy. Celem działania jest poprawa bezpieczeństwa osób znajdujących się w obrębie przejść dla pieszych oraz podniesienie świadomości dla kierowców niestosujących się do przepisów ruchu drogowego.

Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. sztab. Zbigniew Puchała, tel. 855 997 211.

Informacja otrzymana od Posterunku Policji w Piątnicy.