Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikat Posterunku Policji w Piątnicy

Komunikat Posterunku Policji w Piątnicy

Komunikat Posterunku Policji w Piątnicy

Komenda Policji logo

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 12.10.2023 r. rejon służbowy XVII został objęty zadaniem priorytetowym ze względu na nieprawidłowe parkowanie w rejonie przejścia dla pieszych, skrzyżowania ulic Czarnockiej oraz Fortecznej w Piątnicy. Celem działania jest poprawa bezpieczeństwa osób znajdujących się w obrębie przejść dla pieszych oraz podniesienie świadomości dla kierowców niestosujących się do przepisów ruchu drogowego.

Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. sztab. Zbigniew Puchała, tel. 855 997 211.

Informacja otrzymana od Posterunku Policji w Piątnicy.

Ostatnie wpisy

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Dbałość o zdrowie psychiczne uczniów jest równie ważne, jak ich sukcesy w nauce. Często to właśnie wewnętrzne rozterki i lęki uniemożliwiają dzieciom rozwijanie swoich talentów i wykorzystanie w pełni własnych zdolności. Program „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” powstał

Czytaj więcej »