Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

W związku z przeprowadzaniem diagnozy zjawiska przemocy na terenie Gminy Piątnica Ośródek Pomocy Społecznej w Piątnicy zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Piątnica o wzięcie udziału w anonimowym badaniu dotyczącym zjawiska przemocy.

Anonimowa ankieta do uzupełnienia znajduje się w poniższym linku:

http://badania.corigo.pl/ankieta/1060994/piatnica-diagnoza-zjawiska-przemocy-mieszkancy.html

Ostatnie wpisy

Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Gminie Piątnica

Dbałość o zdrowie psychiczne uczniów jest równie ważne, jak ich sukcesy w nauce. Często to właśnie wewnętrzne rozterki i lęki uniemożliwiają dzieciom rozwijanie swoich talentów i wykorzystanie w pełni własnych zdolności. Program „Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” powstał

Czytaj więcej »