Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

Ankieta anonimowa dla mieszkańców Gminy Piątnica

W związku z przeprowadzaniem diagnozy zjawiska przemocy na terenie Gminy Piątnica Ośródek Pomocy Społecznej w Piątnicy zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Piątnica o wzięcie udziału w anonimowym badaniu dotyczącym zjawiska przemocy.

Anonimowa ankieta do uzupełnienia znajduje się w poniższym linku:

http://badania.corigo.pl/ankieta/1060994/piatnica-diagnoza-zjawiska-przemocy-mieszkancy.html

Ostatnie wpisy

Awaria wodociągu w Elżbiecinie

Na skutek uszkodzenia sieci przez firmę budowalną, awarii sterowania przepompowni i innych prac prowadzonych na wodociągu w miejscowości Elżbiecin w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z dostawą wody. Prosimy o ograniczenie zużycia wody do koniecznego. Gmina Piątnica dokłada wszelkich

Czytaj więcej »