Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Projekt profilaktyczny dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica.

Projekt profilaktyczny dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica.

Projekt profilaktyczny dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica.

Bęsiu oraz Dj Yonas tworzą hip-hopowy skład RYMCERZE. Od 2013 roku wspólnie prowadzą swój autorski projekt profilaktyczny pn. “Nie Zmarnuj Swojego Życia”. W ciągu 10 lat odwiedzili osobiście ponad 1600 szkół i placówek oświatowych w kraju i zagranicą. Prowadzący dotarli osobiście do ponad 530 tysięcy młodych ludzi oraz co najmniej 9000 nauczycieli i dyrektorów szkół.

W dniu 13 grudnia 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy odbyło się 90 minutowe spotkanie dwóch raperów (Bęsia i Dj Yonasa) z około 150  uczniami klas VII i VIII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piątnica. Spotkanie miało na celu profilaktykę uzależnień, uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, przedstawienie uniwersalnych wartości, zmiana postawy u młodzieży oraz zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań.

Program profilaktyczny realizowany był w ramach prowadzonych działań związanych z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów z uzależnieniami, które należą do zadań własnych gmin.

Więcej informacji na temat projektu profilaktycznego: https://rymcerze.pl/#nzsz

Ostatnie wpisy