Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja dla Pacjentów Gabinetów lekarza rodzinnego Filia w Piątnicy.

Informacja dla Pacjentów Gabinetów lekarza rodzinnego Filia w Piątnicy.

Informacja dla Pacjentów Gabinetów lekarza rodzinnego Filia w Piątnicy.

W związku z pracami naprawczymi instalacji elektrycznej uprzejmie informujemy, że w okresie od 2 do 4 stycznia 2024 roku nastąpi czasowa zmiana miejsca udzielania świadczeń.

Personel medyczny, dotychczas udzielający świadczeń w Gabinetach Lekarza Rodzinnego Filia w Piątnicy będzie realizował świadczenia zdrowotne dla swoich pacjentów w Zespole Gabinetów Lekarza Rodzinnego nr 3 w Łomży, ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego 10, tel: 668 202 797

 

Ostatnie wpisy

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy informuje, że w nocy z 28 na 29 lutego 2024 r. odbędzie się Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych, w tym osób bezdomnych przebywających na terenie gminy Piątnica. Ośrodek wyznaczył gminnego koordynatora badania, który będzie

Czytaj więcej »