Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja o dniu wolnym – 5.01.2024 r.

Informacja o dniu wolnym – 5.01.2024 r.

Informacja o dniu wolnym – 5.01.2024 r.

 

INFORMACJA

W DNIU 5 STYCZNIA 2024 R.

URZĄD GMINY PIĄTNICA

BĘDZIE NIECZYNNY

DZIEŃ WOLNY OD PRACY W ZAMIAN ZA PRZYPADAJĄCE
W DNIU 6 STYCZNIA 2024 R. ŚWIĘTO

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »