Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PIĄTNICY Apeluje !

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PIĄTNICY Apeluje !

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PIĄTNICY Apeluje !

Zima to pora szczególnie trudna dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, samotnych, przewlekle chorych, osób zmagających się z kryzysem bezdomności.

Trudne warunki atmosferyczne, spadki temperatur, opady czy wiatry mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia oraz życia osób potrzebujących.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piątnicy zwraca się z prośbą, aby zaalarmować odpowiednie służby, kiedy zostanie zauważone , że ktoś jest narażony na utratę zdrowia lub życia z powodu mrozu.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »