Ruszył konkurs „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” 2024

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa – etap wojewódzki 2024”.
Celem konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskiej na rzecz podejmowania inicjatyw, które służą wzmocnieniu wiejskiej wspólnoty i poprawie warunków życia na wsi, promocja dobrych praktyk poprzez nagradzanie wzorowych projektów sfinansowanych w sołectwach w ramach funduszu sołeckiego.
W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego zachęcamy naszych sołtysów do uczestnictwa w konkursie.