Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Ruszył konkurs „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” 2024

Ruszył konkurs „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” 2024

Ruszył konkurs „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” 2024

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa – etap wojewódzki 2024”.
Celem konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskiej na rzecz podejmowania inicjatyw, które służą wzmocnieniu wiejskiej wspólnoty i poprawie warunków życia na wsi, promocja dobrych praktyk poprzez nagradzanie wzorowych projektów sfinansowanych w sołectwach w ramach funduszu sołeckiego.
W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego zachęcamy naszych sołtysów do uczestnictwa w konkursie.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »