Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Szkolenie chemizacyjne dla rolników.

Szkolenie chemizacyjne dla rolników.

Szkolenie chemizacyjne dla rolników.

Rolniku! Sprawdź czy posiadasz aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin, potocznie nazywane szkoleniem chemizacyjnym. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, poprzez swoje biura, znajdujące się w każdym powiecie, prowadzi nabór uczestników. Szkolenia chemizacyjne skierowane są do osób, które mają styczność ze środkami ochrony roślin. Zaświadczenie o ukończeniu takiego szkolenia uprawnia do wykonywania zabiegów oraz zakupu środków ochrony roślin. Jest ono wymagane również podczas kontroli w gospodarstwie przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W związku z powyższym Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łomży zaprasza na szkolenie uzupełniające z zakresu stosowania środków ochrony roślin.

Zapisy za szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 517 131 352; 606 929 245; 668 140 666 lub w siedzibie PZDR Łomża ul. Nowa 2 pok. 317.

Ostatnie wpisy