Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Informacja o zaplanowanym zgromadzeniu w dniu 27.03.2024 r.

Informacja o zaplanowanym zgromadzeniu w dniu 27.03.2024 r.

Informacja o zaplanowanym zgromadzeniu w dniu 27.03.2024 r.

INFORMACJA

Wójt Gminy Piątnica informuje, że zgromadzenie zaplanowane na terenie miejscowości Piątnica Poduchowna i Piątnica Włościańska w najbliższą środę (27.03.2024 r.)

NIE ODBĘDZIE SIĘ.

Informacja otrzymana od Organizatora zgromadzenia drogą telefoniczną.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »

Zaprzysiężenie Wójta i Rady Gminy Piątnica

6 maja obyła się I sesja Rady Gminy Piątnica, podczas której odbyło się zaprzysiężenie Wójta i Rady Gminy Piątnica. Podczas sesji Wójt Krzysztof Ryszard Kozicki i Radni złożyli ślubowanie i tym zapoczątkowali rozpoczęcie nowej, 5-letniej

Czytaj więcej »