Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Fort III objęty zadaniem priorytetowym przez Posterunek Policji w Piątnicy

Fort III objęty zadaniem priorytetowym przez Posterunek Policji w Piątnicy

Fort III objęty zadaniem priorytetowym przez Posterunek Policji w Piątnicy

Posterunek Policji w Piątnicy informuje, że od dnia 13.04.2024 rejon XVII w Piątnicy został objęty zadaniem priorytetowym dotyczącym wypalania traw, zaśmiecania oraz spożywania alkoholu w rejonie Fortu III. Realizacja powyższego zadania przez Dzielnicowego Posterunku Policji znacząco wpłynie na wzrost bezpieczeństwa osób odwiedzających teren zabytku, w tym turystów spoza gminy Piątnica oraz lokalnego społeczeństwa.

Posterunek jednocześnie zaprasza do współpracy i informuje, że Dzielnicowym na powyższym terenie jest sierż. szt. Zbigniew Puchała.

Ostatnie wpisy

APEL do mieszkańców gminy Piątnica

Drodzy Mieszkańcy! Proszę o racjonalne korzystanie z wody, poprzez m.in. ograniczenie podlewania trawników i ogródków przydomowych, zwłaszcza w miejscowościach zasilanych ze stacji uzdatniania wody Jeziorko (Jeziorko, Marianowo, Budy Czarnockie, Elżbiecin, Wyrzyki, Zabawka, Rządkowo i Poniat). Praca urządzeń

Czytaj więcej »