Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikat MPWiK o przerwie w dostawie wody w miejscowości Drozdowo

Komunikat MPWiK o przerwie w dostawie wody w miejscowości Drozdowo

Komunikat MPWiK o przerwie w dostawie wody w miejscowości Drozdowo

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na SUW Drozdowo w dniu dzisiejszym tj. 24.05.2024 r. nastąpiła nieplanowana konieczność zamknięcia Ujęcia Wody na zlecenie Wykonawcy prac remontowych. W związku z powyższym nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 11:00 do 14:00 do miejscowości zaopatrywanych z w/w Ujęcia.

Wiadomość otrzymana od MPWiK w Łomży.

Komunikat MPWiK Drozdowo

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »