Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikat MPWiK w Łomży o przerwie w dostawie wody w miejscowości Elżbiecin

Komunikat MPWiK w Łomży o przerwie w dostawie wody w miejscowości Elżbiecin

Komunikat MPWiK w Łomży o przerwie w dostawie wody w miejscowości Elżbiecin

OGŁOSZENIE

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w związku z włączeniem nowego odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Elżbiecin w dniu 27.05.2024 roku do godz. 14.30 na zlecenie zewnętrznej firmy MPWiK dokona zamknięcie dopływu wody.

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »