Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Komunikat MPWiK o zamknięciu dopływu wody do miejscowości Elżbiecin

Komunikat MPWiK o zamknięciu dopływu wody do miejscowości Elżbiecin

Komunikat MPWiK o zamknięciu dopływu wody do miejscowości Elżbiecin

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w związku z włączeniem nowego odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Elżbiecin – Gmina Piątnica w dniu 05.06.2024 roku od godziny 7.30 do godz. 14.30 na zlecenie zewnętrznej firmy MPWiK dokona zamknięcie dopływu wody w miejscowości Elżbiecin.

Zwracamy się z prośbą o poinformowanie mieszkańców o możliwych utrudnieniach za które serdecznie przepraszamy.

OGŁOSZENIE MPWiK Sp. z o.o. w Łomży o czasowym zamknięciu dopływu wody w Elżbiecinie

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »