Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Podpisano porozumienie otwierające drogę do ubiegania się o środki w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

Podpisano porozumienie otwierające drogę do ubiegania się o środki w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

Podpisano porozumienie otwierające drogę do ubiegania się o środki w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

Zarząd Województwa Podlaskiego reprezentowany przez Marszałka Łukasza Prokoryma i Wicemarszałka Marka Malinowskiego w dniu 20 czerwca 2024 r. w Białymstoku podpisał porozumienie, którego stroną są 4 samorządy wchodzące w Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Łomża. Gminę Piątnica reprezentował Krzysztof Ryszard Kozicki Wójt Gminy Piątnica.

W ramach ZIT-u przewidzianych jest 6 naborów wniosków m.in. w działaniach dotyczących efektywności energetycznej, energii odnawialnej, inwestycji społecznych, lokalnej kultury i turystyki oraz rozwoju edukacji i kształcenia.

Podpisanie porozumienia jest ważnym krokiem, który uruchamia kolejne procedury związane z przygotowaniem wniosków i wymaganej dokumentacji technicznej. Przed nami okres wytężonej pracy, aby otrzymać środki w ramach określonej dla poszczególnych naborów alokacji.

Ostatnie wpisy