Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzę wielu sukcesów zawodowych, nieustającej pasji w przekazywaniu wiedzy oraz spokojnej pracy.

Jestem przekonany, iż ten rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy i wzajemnej życzliwości.

Wasza praca jest bardzo ważna, bo jak powiedział Arystoteles: „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

Wam kochani Uczniowie życzę, aby zdobywanie wiedzy było przygodą, rozwijającą Wasze pasje oraz zainteresowania. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu prawdziwych przyjaźni.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie jestem przekonany, iż rozwój i osiągniecia Waszych dzieci będą dla Państwa źródłem radości i powodem do dumy. Wspierajcie swoje pociechy by wytrwale dążyły do realizacji wymarzonych celów.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, a przede wszystkim uczniom życzę wspaniałego roku szkolnego 2024/2025.

Wójt Gminy Piątnica
Krzysztof Ryszard Kozicki

Poniżej zdjęcia z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Piątnicy i Szkoły Podstawowej w Kisielnicy.