Gmina Piątnica dofinansuje przebudowę drogi powiatowej Piątnica-Czarnocin w wysokości 4 000 000,00 zł.

Gmina Piątnica dofinansuje przebudowę drogi powiatowej  nr 1900B Piątnica -Czarnocin na odc. 3245 m wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej. Rada Gminy Piątnica na ostatniej sesji w dniu 28 listopada br. wyraziła zgodę na udzielenie pomocy finansowej Powiatowi Łomżyńskiemu w wysokości 4 mln zł. Pomoc będzie przekazana w latach 2025-2026 po 2 mln rocznie. Dzięki realizacji tej inwestycji mieszkańcy naszej gminy będą mogli cieszyć się z nowej, funkcjonalnej drogi, która znacząco poprawi warunki bezpieczeństwa , a także wpłynie na komfort i jakość życia mieszkańców.