Cały dzień
Featured Wyróżnione

Obchody 50-lecia Gminy Piątnica

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do wspólnego świętowania obchodów 50-lecia Gminy Piątnica. W ramach obchodów przewidziany jest cykl wydarzeń gminnych: 02 września 2023 - oficjalne rozpoczęcia obchodów 50-lecia Gminy Piątnica Msza Święta

Featured Wyróżnione

Piknik Rodzinny w Drozdowie

Drozdowo

Świętuj z nami 50-lecie naszej Gminy! Pora na Drozdowo i Piknik Rodzinny z okazji 50-lecia Gminu Piatnica. W programie: Msza Święta w intencji naszej Małej Ojczyzny Pokazy strażackie Pokaz Grupy

Fundusz Sołecki – Górki-Szewkowo

altana wiejska

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Górki-Szewkowo na spotkanie w sprawie wydatkowania środków Funduszu Sołeckiego na rok 2024, które odbędzie się w dniu 17 września o godz. 14:00 na altanie wiejskiej.

Fundusz Sołecki – Wiktorzyn

dom Sołtysa

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Wiktorzyn na spotkanie w sprawie wydatkowania środków Funduszu Sołeckiego na rok 2024, które odbędzie się w dniu 17 września o godz. 14:00 w domu Sołtysa.

Fundusz Sołecki – Taraskowo

altana wiejska

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Taraskowo na spotkanie w sprawie wydatkowania środków Funduszu Sołeckiego na rok 2024, które odbędzie się w dniu 17 września o godz. 16:00 na altanie wiejskiej.