Fundusz sołecki – Krzewo

Remiza Strażacka

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Krzewo spotkanie w sprawie wydatkowania środków Funduszu Sołeckiego na rok 2024, które odbędzie się w dniu 22 września o godz. 19:00 w remizie strażackiej.

Fundusz Sołecki – Drożęcin-Lubiejewo

dom Sołtysa

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Drożęcin-Lubiejewo na spotkanie w sprawie wydatkowania środków Funduszu Sołeckiego na rok 2024, które odbędzie się w dniu 26 września o godz. 14:00 w domu Sołtysa.

Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Piątnica

Sztuczne Boisko Wielofuncyjne przy Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w Turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się  30 września b.r. od godziny 18.00 na boisku wilofunkcyjnym w Piątnicy Poduchownej.   Zapisy oraz szczegółowe informacje niebawem.

Światowy Dzień Seniora – zdrowie, bezpieczeństwo i rozrywka!

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

Z okazji Światowego Dnia Seniora, zapraszamy gorąco seniorów z naszej gminy wraz z osobami towarzyszącymi na wydarzenie kulturalno-społeczne, które odbędzie się 14 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy. Na początek, o godz. 16:00, poruszymy bardzo ważne i istotne nie tylko dla seniorów tematy dotyczące cyberprzestępczości oraz przemocy wobec osób starszych. Seniorzy oraz ich

Charytatywny Bal Kobiecy

Drogie Panie, Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowy wieczór, który już teraz zyskuje miano "wydarzenia roku w naszej okolicy" - Charytatywny Bal Kobiecy w urokliwej Jędrusiowej Dolinie. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, która odbędzie się 17 listopada 2023 roku o godzinie 19:00! Ta wyjątkowa impreza będzie pełna uroku i elegancji, ale przede wszystkim - serca!

250ZŁ

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki, tańca i świetnej zabawy!

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

Zapraszamy gorąco wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na Potańcówkę z muzyką na żywo! 18 listopada br. (sobota) w godz. 18:00-23:00, sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25. Do tańca zagrzewać będzie muzyk i wokalista: Andrzej Grądzki! To doskonała okazja, aby mile spędzić czas w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i sąsiadów. Wstęp - tylko