Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Choszczewo – spotkanie w sprawie funduszu sołeckiego

dom Sołtysa

Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie w sprawie wydatkowania środków funduszu sołeckiego na rok 2023, które odbędzie się w dniu 20 września o godzinie 10:00 w domu Sołtysa.

Nagórki – spotkanie w sprawie funduszu sołeckiego

Remiza Strażacka

Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie w sprawie wydatkowania środków funduszu sołeckiego na rok 2023, które odbędzie się 21 września o godzinie 18:00 w Remizie Strażackiej.

Wyłudzin – spotkanie w sprawie funduszu sołeckiego

dom Sołtysa

Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie w sprawie wydatkowania środków funduszu sołeckiego na rok 2023, które odbędzie się 25 września o godzinie 14.00 w domu Sołtysa (Wyłudzin 7).

Motyka – spotkanie w sprawie funduszu sołeckiego

altana wiejska

Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie w sprawie wydatkowania środków funduszu sołeckiego na rok 2023, które odbędzie się 25 września o godzinie 15.30 na altanie wiejskiej w Motyce.

Krzewo – spotkanie w sprawie funduszu sołeckiego

Remiza Strażacka

Zapraszamy Mieszkańców miejscowości Krzewo na spotkanie w sprawie wydatkowania środków funduszu sołeckiego na rok 2023, które odbędzie się 25 września o godzinie 17.00 w Remizie Strażackiej.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022

Sztuczne Boisko Wielofuncyjne przy Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy

Zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica  Cele turnieju – popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży i dorosłych, – aktywne spędzanie czasu wolnego, – integracja młodzieży i dorosłych, – rywalizacja sportowo – rekreacyjna zgodnie z zasadami fair play.  Termin i miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piątnica 2022  odbędzie się na wielofunkcyjnym sztucznym boisku przy

Anulowano Spotkanie informacyjne ws. Programu „Ciepłe Mieszkanie

Przepompownia w Marianowie

Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza Mieszkańców miejscowości Marianowo, zamieszkujących w zabudowie wielorodzinnej, na spotkanie informacyjne w sprawie rządowego Programu "Ciepłe Mieszkanie".

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Piątnicy

Fort III, Stawiskowska 57 Stawiskowska 57, Piątnica Poduchowna

Zapraszamy do udziału w XI edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, który odbędzie się 5 marca 2023 roku na terenie historycznego Fortu III w Piątnicy. CELE I ZAŁOŻENIA IMPREZY: Oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP. – tzw. Żołnierzom Wyklętym Poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych w Polsce i za granicą Promocja aktywności fizycznej