• To wydarzenie minęło.

„50 lat Gminy Piątnica” – konkurs fotograficzny

11 lipca, 2023 - 20 sierpnia, 2023

Zapraszamy wszystkich, miłośników fotografii – amatorów, do udziału w konkursie fotograficznym z okazji 50-lecia Gminy Piątnica.
Chcemy uczcić ten wyjątkowy Jubileusz, wyjątkową wystawą Waszych najpiękniejszych i najciekawszych fotografii ukazujących walory krajobrazowo-przyrodnicze, ciekawe miejsca, zabytki, czy też piękno urokliwych miejscowości.
Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że każdy, niezależnie od wieku i doświadczenia, może wziąć w nim udział. Nie ma też podziału na kategorie wiekowe – wszyscy mogą podzielić się swoim talentem i wrażliwością artystyczną na wszystko to, co jest godne pokazania i uwiecznienia.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić Formularz konkursowy (online) oraz przesłać nam swoje fotografie (maksymalnie 5) na adres e-mail: gok@gokpiatnica.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs fotograficzny”.
Spośród przesłanych zdjęć, jury konkursu wyłoni najciekawsze i przyzna ich autorom nagrody i wyróżnienia.
Termin nadsyłania fotografii mija 20 sierpnia 2023 roku.
O terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród poinformujemy najpóźniej do 30 sierpnia 2023 r.

Wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w konkursie, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu i wypełnienie Formularza konkursowego.
Z serdecznymi pozdrowieniami – Zespół Organizacyjny Konkursu Fotograficznego pt. „50 lat Gminy Piątnica”.

Życzymy świetnych ujęć i miłej zabawy.
Powodzenia!

Początek: