• To wydarzenie minęło.

Konkurs literacki z okazji 50-lecia Gminy Piątnica

11 lipca, 2023 - 20 sierpnia, 2023

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Piątnica do wzięcia udziału w konkursie literackim z okazji 50-lecia Gminy Piątnica. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Nie ma podziału na kategorie wiekowe, wszyscy mogą wyrazić swoje piękne myśli o naszej gminie i podzielić się nimi z innymi. Niech stworzone wiersze pokazują bogactwo naszych terenów, tradycji, historii i codziennego życia.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić Formularz konkursowy dostępny pod adresem https://docs.google.com/…/1ufTkDJeZbPBNWRWTXx0CznaTtxt… oraz przesłać swój wiersz na adres e-mail: bpgpiatnica@wp.pl według podanego wzoru w regulaminie.
Spośród przesłanych wierszy jury konkursu wyłoni najciekawsze i przyzna ich autorom nagrody i wyróżnienia. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 sierpnia 2023 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 sierpnia 2023 roku.
Wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w konkursie, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu i wypełnienie Formularza konkursowego.
Z serdecznymi pozdrowieniami – Biblioteka Publiczna Gminy Piątnica.
Powodzenia!

Biblioteka Publiczna Gminy Piątnica