• To wydarzenie minęło.

Kraina Św. Mikołaja w Piątnicy

3 grudnia, 2023 @ 12:00 am - 5:00 pm

Szanowni Mieszkańcy,
Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Kraina Św. Mikołaja w Piątnicy”, które odbędzie się 3 grudnia. Organizatorem tego magicznego spotkania jest Wójt Gminy Piątnica, Artur Wierzbowski, we współpracy z jednostkami samorządowymi.
Celem tego wydarzenia jest zjednoczenie naszej społeczności i stworzenie niezapomnianej atmosfery przedświątecznej radości. Chcemy, aby każdy z Was mógł poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Podczas tego wyjątkowego dnia będziemy mieć możliwość wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, które dodadzą naszym sercom jeszcze więcej ciepła i radości. Będzie okazja do rozwijania swojej twórczości podczas świątecznych warsztatów, gdzie będziemy mogli wykonać własnoręcznie bożonarodzeniowe ozdoby.
Nie zabraknie również kiermaszu bożonarodzeniowego, na którym będziecie mieli szansę znaleźć oryginalne i piękne prezenty dla swoich bliskich. Aby spotkanie było jeszcze bardziej magiczne, Święty Mikołaj osobiście odwiedzi naszą imprezę i spełni marzenia tych najmłodszych.
Chcemy, żeby każdy czuł się wyjątkowo podczas tego wydarzenia, dlatego ważnym elementem będzie tworzenie upominków dla samotnych mieszkańców naszej gminy. To piękna okazja, aby okazać im swoje wsparcie i uczucia w okresie przedświątecznym.
Wydarzenie odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy, gdzie stworzymy magiczną Krainę Św. Mikołaja. Czas spędzony w takiej atmosferze na pewno sprawi, że poczujecie się jak w świątecznym śnie.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w „Krainie Św. Mikołaja w Piątnicy” 3 grudnia. Czekamy na Was z radością i otwartymi sercami!
Z wyrazami szacunku,
Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski i jednostki samorządowe