,,Natura pędzlem malowana” – zaproszenie na plener malarski

1 lipca - 30 września

ubisz naturę, masz 13-25 lat, chcesz kreatywnie spędzić czas? To zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w projekcie pt. ,,Natura pędzlem malowana”. W ramach projektu odbędą się spacery edukacyjno-przyrodnicze, plener malarski, podczas którego uczestnicy będą mogli nauczyć się różnych technik malarskich, dowiedzieć się, jak przygotować płótno oraz zdobyć cenne wskazówki od artysty plastyka. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Udział w projekcie jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Karta uczestnika oraz oświadczenia RODO dostępne u organizatora.

Zapisy do 30.06.2024 r. w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie, ul Górna 2, lub telefonicznie 86-218-14-87 od środy do niedzieli w godzinach 15:00-20:00.

Zapraszamy!

Działania realizowane w konkursie na stworzenie partnerstw lokalnych z udziałem młodzieży w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie.

Początek:
1 lipca