Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ?Tropem Wilczym?

Wójt Gminy Piątnica wraz z Łomżyńskim Klubem Myśli Patriotycznej zapraszają na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, który odbędzie się 3 marca 2019, godz. 14.00 w Piątnicy Poduchownej, Fort III.

Celem imprezy jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP. –tzw. Żołnierzom Wyklętym.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

• 12:30-13:45 Zapisy i wydawanie pakietów startowych w Biurze Zawodów
  • 14:00 Start biegu ,,Biegu Rodzinnego’’
  • 14:30 Start biegu (Open Kobiety , Open Mężczyźni, strażacy i mundurowi)
  • 15:30 Uroczyste zakończenie imprezy, wręczenie pucharów

Zapisy do biegu głównego odbędą 3 marca 2019 roku w biurze zawodów (Fort III Piątnica).

Kazdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, natomiast zwycięzcy (miejsca 1 – 3)  otrzymają pamiątkowe puchary w poszczególnych kategoriach.

Szczególowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.

Załączniki do pobrania: