Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża.

XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża rozpoczyna się 27 czerwca o godz. 19:00 koncertem ?W krainie operetki? w Suwałkach.

Harmonogram na kolejne dni to:

28 czerwca, godz. 19:00 – koncert ?Od Bacha do współczesności? w kościele Krzyża Świętego w Łomży;.

29 czerwca, godz. 19:00 ? koncert ?Od Bacha do współczesności? w Katedrze Łomżyńskiej;

30 czerwca, godz. 9:00 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Śniadowie; godz. 9:45 ? koncert ?Na chwałę Bogu, ku radości ludziom? w kościele w Łapach; godz. 11:15 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Jedwabnem; godz. 14:00 ? koncert ?Z muzyką przez wieki? w Muzeum Przyrody w Drozdowie; godz. 17:00 ? koncert ?O wzniosła sztuko? w kościele w Stawiskach; godz. 20:00 ? koncert ?Tańczące Eurydyki? w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II przy parafii Krzyża Świętego w Łomży.

1 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Oblicza miłości? w restauracji Colnus w Kolnie;

2 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Zimny drań? w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich przy ul. Sadowej w Łomży (koncert biletowany).

Szczegółowy program: https://rok.4lomza.pl/index.php?k=66

Ostatnie wpisy

Zakłócenia w dostawie wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje, że w dn. 07.02.2023 r. (wtorek) od godz. 08:00 do godz. 15:00 wykonywane będą wykonywane prace związane z włączeniem nowej sieci wodociągowej w miejscowości Marianowo. Na zlecenie zewnętrznej firmy wykonującej roboty budowlane, MPWiK dokona zamknięcia

Czytaj więcej »

Ruszył program „Energia dla wsi”

Rolnicy i spółdzielnie energetyczne mogą już składać wnioski o dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii w ramach programu „Energia dla wsi”. Szansa na transformację energetyczną – Program jest szansą na znaczącą transformację energetyczną na obszarach wiejskich. Zależy nam

Czytaj więcej »