Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża.

XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża rozpoczyna się 27 czerwca o godz. 19:00 koncertem ?W krainie operetki? w Suwałkach.

Harmonogram na kolejne dni to:

28 czerwca, godz. 19:00 – koncert ?Od Bacha do współczesności? w kościele Krzyża Świętego w Łomży;.

29 czerwca, godz. 19:00 ? koncert ?Od Bacha do współczesności? w Katedrze Łomżyńskiej;

30 czerwca, godz. 9:00 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Śniadowie; godz. 9:45 ? koncert ?Na chwałę Bogu, ku radości ludziom? w kościele w Łapach; godz. 11:15 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Jedwabnem; godz. 14:00 ? koncert ?Z muzyką przez wieki? w Muzeum Przyrody w Drozdowie; godz. 17:00 ? koncert ?O wzniosła sztuko? w kościele w Stawiskach; godz. 20:00 ? koncert ?Tańczące Eurydyki? w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II przy parafii Krzyża Świętego w Łomży.

1 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Oblicza miłości? w restauracji Colnus w Kolnie;

2 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Zimny drań? w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich przy ul. Sadowej w Łomży (koncert biletowany).

Szczegółowy program: https://rok.4lomza.pl/index.php?k=66

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia OSM Piątnica związane z epizodem praktycznym.

Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy informuje, iż wzorem lat ubiegłych, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Piątnicy oraz OSM, w dniu 18.06.2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00, na terenie Spółdzielni odbędą się ćwiczenia związane z epizodem praktycznym. Ćwiczenia

Czytaj więcej »

100-lecie powstania OSP Piątnica i Dzień Strażaka

19 maja br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy przy współpracy z Gminą Piątnica zorganizowali uroczystość 100-lecia istnienia jednostki połączoną z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. W obchodach udział wzięli parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, instytucji

Czytaj więcej »