Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża.

XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo ? Łomża rozpoczyna się 27 czerwca o godz. 19:00 koncertem ?W krainie operetki? w Suwałkach.

Harmonogram na kolejne dni to:

28 czerwca, godz. 19:00 – koncert ?Od Bacha do współczesności? w kościele Krzyża Świętego w Łomży;.

29 czerwca, godz. 19:00 ? koncert ?Od Bacha do współczesności? w Katedrze Łomżyńskiej;

30 czerwca, godz. 9:00 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Śniadowie; godz. 9:45 ? koncert ?Na chwałę Bogu, ku radości ludziom? w kościele w Łapach; godz. 11:15 ? koncert ?Panu na chwałę? w kościele w Jedwabnem; godz. 14:00 ? koncert ?Z muzyką przez wieki? w Muzeum Przyrody w Drozdowie; godz. 17:00 ? koncert ?O wzniosła sztuko? w kościele w Stawiskach; godz. 20:00 ? koncert ?Tańczące Eurydyki? w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II przy parafii Krzyża Świętego w Łomży.

1 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Oblicza miłości? w restauracji Colnus w Kolnie;

2 lipca, godz. 19:00 ? koncert ?Zimny drań? w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich przy ul. Sadowej w Łomży (koncert biletowany).

Szczegółowy program: https://rok.4lomza.pl/index.php?k=66

Ostatnie wpisy

Zaproszenie do składania deklaracji do projektu pn. „Granty na magazyny energii i ciepła dla mieszkańców gminy Piątnica”

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotychczas realizowanymi przez Gminę Piątnica programami wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych informujemy o planach uruchomienia kolejnego programu, który umożliwi mieszkańcom pozyskanie dofinansowania na montaż magazynów energii elektrycznej oraz magazynów energii cieplnej, z zastrzeżeniem

Czytaj więcej »

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych wraca już od września i potrwa do końca października w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim

Czytaj więcej »

Ruszają zapisy na „Bieg Pamięci Września”

Pobiegnij i uczcij pamięć o bohaterach! Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski zaprasza do udziału w „Biegu Pamięci Września” o Puchar Wójta Gminy Piątnica, który odbędzie się już 30 września b.r. na terenie Fortu III w Piątnicy Poduchownej. Bieg

Czytaj więcej »