Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Gmina Piątnica

Warsztaty w ramach opracowywania ?Strategii Promocji Gospodarczej OIZŁ na lata 2020-2027″

Warsztaty w ramach opracowywania ?Strategii Promocji Gospodarczej OIZŁ na lata 2020-2027″

Warsztaty w ramach opracowywania ?Strategii Promocji Gospodarczej OIZŁ na lata 2020-2027″

Warsztaty z udziałem przedsiębiorców oraz osób reprezentujących instytucje mające wpływ na podnoszenie atrakcyjności inwestycyjnej regionu to kolejny etap diagnozy mającej doprowadzić do stworzenia dokumentu pt. ?Strategia Promocji Gospodarczej Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej (OIZŁ) na lata 2020-2027?.
Warsztaty z udziałem przedsiębiorców oraz osób reprezentujących instytucje mające wpływ na podnoszenie atrakcyjności inwestycyjnej regionu to kolejny etap diagnozy mającej doprowadzić do stworzenia dokumentu pt. ?Strategia Promocji Gospodarczej Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej (OIZŁ) na lata 2020-2027?.

Zaplanowane są  dwa spotkania. Pierwszy warsztat odbędzie się 13 grudnia  2019 r. o godz. 10.00 w sali 214 PWSIiP budynek główny. Jego tematem będzie ocena atrakcyjności inwestycyjnej OIZŁ oraz kierunki jej podnoszenia. Drugie spotkanie, które odbędzie się 19 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali 115 PWSIiP budynek główny będzie dotyczyło możliwości wsparcia środkami zewnętrznymi działań na rzecz podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej OZIŁ.

Szczegółowe informscje na termat Stratwgii Promocji Gospodarczej znajdują się tutaj.

Ostatnie wpisy

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Wójt Gminy Piątnica informuje, że w dniu 22.06.2022 r. został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zgodnie z wyborem Komisji Konkursowej przyznano

Czytaj więcej »

Bezpieczne wakacje z Gminą Piątnica

Wydarzenie „Bezpieczne wakacje z gmina Piątnica” było podsumowaniem roku szkolnego oraz wprowadzeniem do wakacji. Podczas imprezy dedykowanej dla dzieci i młodzieży piątnickich szkół nie mogło zabraknąć atrakcji. Dodatkowo scena podczas wydarzenia zamieniła się  w miejsce, w którym występowały

Czytaj więcej »